Wykorzystaj cały potencjał swojej firmy
profesjonalnym wsparciem.

Droga do sukcesu w Biznesie może być znacznie krótsza

Każdy problem biznesowy został już kiedyś w przeszłości rozwiązany - wystarczy tylko sięgnąć po sprawdzoną, skuteczną metodykę.
Firmy korzystające z profesjonalnego wsparcia dochodzą do sukcesów znacznie szybciej, przy zdecydowanie niższych nakładach finansowych. Wykorzystanie najlepszych praktyk biznesowych oraz sprawdzonych rozwiązań optymalizacyjnych pozwala uniknąć: 

 
kosztowych błędów strategicznych
podejmowania nieskutecznych działań
Marnowania Cennych zasobów Firmy

Pomogę Ci w pełni wykorzystać potencjał Twojej Firmy

Od 28 lat skutecznie realizuję projekty optymalizacyjne ukierunkowane na zrównoważony rozwój oraz poprawę rentowności firm moich klientów.

Bezcenne doświadczenie z ponad 100 projektów zrealizowanych dla małych i dużych firm z kilkunastu branż pozwala mi dziś skutecznie wspierać rozwój moich klientów oraz partnerów biznesowych.

Mentorus jest Moim najciekawszym projektem managerskim.

Ponad 20 lat zarządzania dużymi organizacjami biznesowymi przyniosło ugruntowane doświadczenie zawodowe, dostarczyło również niezmiernie dużo frajdy w pełnym wyzwań środowisku korporacji… i na koniec, zaprowadziło do konkluzji, że już mi wystarczy.

Od roku 2016 współpracuję z polskimi firmami, małymi i dużymi, pomagając im znacząco skrócić drogę do sukcesu. Kilkadziesiąt  zrealizowanych z powodzeniem projektów sprzedażowych, optymalizacyjnych oraz zwiększających rentowności firm to wystarczający dowód na słuszność tej decyzji.

Specjalnością mojej kuchni managerskiej jest autorski Program Poprawy Rentowności czyli kompleksowe narzędzie do optymalizacji operacyjnej firm znacząco zwiększające ich zyskowność.  

Serdecznie zapraszam do kontaktu.


rozmowa nic nie kosztuje A czasem zmienia całe biznesy.

Zapraszam do darmowej konsultacji. Jedna rozmowa może zmienić przyszłość Twojej firmy.